Ukrayna Kiev’de Erotik Masaj Salonu Fiyat 2020

thumbnail

Ukrayna Kiev’de Erotik Masaj Salonu Fiyat 2020 Herkes zor bir günün ardından rahatlamak ve dinlenmek istiyor. Kendinizi Kiev’de bir cennette bularak, salondaki “Josephine” yi doyasıya doyamayacaksınız. Salonun en iyi ustaları gerçek bir erotik masaj yaptırabilecek ve yumuşak ve şehvetli dokunuşlardan unutulmaz bir zevk alacaksınız. Birçoğu zaten bu şaşırtıcı sanata aşina, seçimler arasında.

Ukrayna Kiev’de Erotik Masaj Salonu“ Erotik masaj ” kelimesini duyan bazı sakinler hemen seks hakkında düşünür, çünkü bu ifadelerin anlamları aynıdır. Tabii ki, her iki kavram da duygusal zevk ve cinsellik anlamına gelir. Ancak masaj seks demek değildir.

Erotik masaj cinselliği en yüksek zevk seviyesidir. Karşılaştığınız büyülü hisler, yumuşak ve hoş aromalar, kızın zarif bedenine tefekkür, yumuşak dokunuşlardan oluşuyor.

Vücut masajı, tutku, aroma, şefkat, zevk, yumuşak müzik, zarafet, plastik dans, vb. Gibi eşsiz bir kombinasyondur.

Josephine salonunda, birinci sınıf mater sadece vücut masajı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda seansı duygusallık, patlayıcı enerji ve şefkat dolu tutkulu bir gösteriye dönüştürüyor. Yanan tutku vücudunuzun her yerini doldurur, bundan sonra hayatınız değişir, bundan zevk alır ve zevk alırsınız. Oturum sırasında deneyimlenen tüm duygular hiçbir şeyle karşılaştırılamaz, her müşteri bunu anlar.

Bütün bunlar size sadece neşe ve mutluluk vermekle kalmıyor, aynı zamanda vücudun ve ruhun sağlığını güçlendirmeye de yardımcı oluyor, çünkü doğru şekilde yapılan bir prosedür en güçlü terapötik ajandır. Kiev erotik masaj bugün hayatınızın bir parçası haline gelebilir gerçek bir rüya.

Ancak unutmayın, ustalarımız mahrem doğada hizmet vermezler !!!

İletişim

Kiev telefonlarımız: +38 (050) 819-88-00

MASAJ ÇEŞİTLERİ

  • Vücut masajı

Bu tür bir masajın adı İngilizce olan “vücut” kelimesinden gelir – vücut. Usta müşterinin vücudunda kendi çıplak vücudu ile erotik bir vücut masajı gerçekleştirir . Böyle bir masaj, çarpıcı bir güzellik ve çekiciliktir, şehvetli bir manzaradır ve her zaman muazzam bir duygu akışı eşlik eder, büyük bir enerji yükü, güçlü bir heyecan ve elbette inanılmaz bir güç, tatlı bir orgazm taşır.

Vücut masajı , sinirlilik, yorgunluk, depresyon, sertlik ve stresin diğer olumsuz etkilerini mükemmel bir şekilde giderdiğinden ve ayrıca her gün griye çeşitlilik getirdiğinden, bunu gerçekleştirmek neredeyse herkes için yararlıdır . Bu durumda uyarıcı etki, cinsel organlara ellerinizle dokunmadan gerçekleştirilir. Masajın son kısmı derin rahatlamadır.

Salonumuzda profesyonel erotik masaj sunan şehir Kiev’dir. Bize dönerek , Fransız kraliyet sarayının en iyi geleneklerinde yapılan, yüksek kaliteli, modern bir vücut masajı elde edersiniz .

Vücut masajı 850 UAH

 

  • Shiatsu LOTOS elementleriyle masaj

Josephine salonu, müşterilerine Japon shiatsu’nun efsanevi antik tekniklerinin unsurları ile dolu bir Lotus masajı sunmaktadır . Tüm manipülasyonlar vücudunuzda yapılır, çünkü bu bir vücut masajıdır. Gerçek zevk ve çok çeşitli duyguları deneyimlemeniz için, sıcak ve yumuşak avuç içi ve parmak uçlarıyla yumuşak dokunuşlar yapılır.

Seansın asıl amacı, cinsel uyarılmanın en yüksek noktasını elde etmek, nazik ve hoş sesler, aromalar ve görsel duyumları birleştirerek, okşama ve masaj yardımı ile doğal bir zevk elde etmektir.

“Lotus” , diğerlerinden farklıdır çünkü ustanın en başından çıplak vücudu ile masaj yapmasıdır. Vücudun her bir parçasına ustaca dokunmak birden fazla orgazm yaşamanıza izin verecektir.

Masaj maliyeti 1000 UAH

 

Zamanımızdaki her insan, aynı anda iki güzelliğin yetenekli ve duygusal ellerinde kendini bulma hayalini kurar. Özellikle erotik masaj sırasında. Ruh eşinize açıklayamayacağınız gizli arzuları ortaya çıkarmaya yardım edecek olan odur.
Vücudunuz sürekli yeni duyumlar için gayret gösterir, dinlenmek ve rahatlamak ister ve ruh duygusal bir yük gerektirir.

Masaj ücreti 1700 UAH

 

  • Kraliyet VIP masajı

Erotik masaj salonundaki kraliyet (VIP) masajı “Josephine”, rahatlamanız ve eğlenmeniz için bir masaj programı kompleksidir. İki profesyonel bayan masöz masaj yapar.

Masaj maliyeti 2000 UAH

  • Bayan Masajı

Madam Massage , tahakküm ve boyun eğme ilkesine dayanan bir oyundur. Ekli özelliklere sahip seksi giysili bir kız bir masaj yapacak.

Bayan 850 UAH için masaj maliyeti .

  • “Josephine’in Sırrı” Masaj

Vücut masajı “Josephine’s Secret”, en iyi masaj tekniklerinden oluşan, parlak ve sıradışı erotik tekniklerle birlikte yapılan özel bir masaj tedavi programıdır. Amacı, gücü arttırmak, erkek üreme sisteminin işleyişini normalleştirmek, ayrıca gerginliği, stresi ve cinsel yorgunluğu azaltmaktır.

Masaj maliyeti 1000 UAH

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back To Top