Gemide Düğün Teknede Nişan 2020

Düğün Mekanları İstanbul Düğün Mekanları Tekne Düğünü İstanbul
İstanbul Teknede Düğün
İstanbul’un tüm tekne düğünü alternatiflerini Düğün.com çiftleri için araştırdık! Düğün teknelerini hemen incele!

Tekne Düğünü bütçen:

Diğer Firmalar
İstanbul İlçeler Tekne Düğünleri
Boğazda Tekne Düğünü
Eşsiz manzarasıyla İstanbul Boğazı, tekne düğünü hayal eden çiftler için iyi bir alternatif. Eğer siz de kendinizi Marmara Denizi ve boğazın kollarına bırakıp, tekne düğünü yapmaya karar verdiyseniz, bu sayfa aracılığıyla birçok tekne ve yat sahibi ile kolayca iletişime geçebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tekne Düğünleri İçin En Uygun Dönem Hangisi?
Tekne ya da yatta düğün yapmayı planlıyorsanız, öncelikle düğününüzün gerçekleşeceği mevsimin, buna elverişli olup olmadığına bakmalısınız. Çünkü bu tarz organizasyonlar, hava şartlarından olumsuz yönde etkilenerek, tehlikeye girebilir. Fırtına ya da yağış sonucu düğününüzün bozulmasını istemiyorsanız kış mevsimi yerine, havaların sıcak olduğu bahar ve yaz aylarını tercih etmelisiniz.

Yazın da ani gelişebilecek yağış ihtimaline karşı, bazı tekne organizasyon şirketleri, yedek bir mekan alternatifi ile de gelebiliyor. Şirket ile görüşürken böyle imkanlarının olup olmadığını baştan konuşabilirsiniz. Yine bazı teknelerde açılır-kapanır tavan özelliği bulunduğundan, bu da geceyi kurtarıcı başka bir seçenek olabilir.

Romantik Bir Alternatif
Önceden üzerinde anlaşacağınız rotaya göre farklılaşan manzaranın oluşturduğu fonda evlenmek kulağa çok romantik geliyor öyle değil mi? Boğazın serin suları size eşlik ederken, yıldızların altında, şehrin ışıklarıyla birlikte dans etmek birçok çiftin hayallerini süslüyor olmalı. Böyle düğünlerde fon kimi zaman ada manzarası olurken, kimi zaman da şehir, orman ya da tarihi mekan manzaralı olabiliyor. Manzara çeşitleneceği için fotoğraflarınızda harika kareler elde etmemeniz neredeyse imkansız gibi duruyor. Haydarpaşa Garı gibi özellikle istediğiniz tarihi bir mekanı arkanıza alarak, eşsiz fotoğraflar çektirebilirsiniz.

Tekne Süslemesinde Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Teknede Boğaz düğünü yapmaya karar verdiyseniz, zevkinize göre farklı konseptlerden birini tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan detaylarda tutarlılığı yakalamaktır. Deniz konsepti, tekne düğünlerine çok yakışacaktır. Örneğin mavi tabakların ve beyaz örtünün kullanıldığı masaların, deniz yıldızları, balıklar ve mumlarla süslenmesi çok hoş bir etki yaratabilir. Yine lacivert rengin hakim olduğu marina konsepti de misafirlerinizi etkileyebilir. Dekorasyona uygun olarak, üzerinde deniz kabuğu, çapa gibi figürler ile süslenmiş nikah şekerleri de konseptiniz ile bütünleşecektir.

Dekorasyon konusunda işletmecilerin herhangi bir deneyimi yoksa, bu konuda profesyonel düğün organizasyonu şirketlerinden destek almanızı öneririz. Yine teknenin kaliteli müzik yayını yapmaya elverişli iyi bir ses sistemi olup olmadığını da mutlaka baştan sorup, netleştirmelisiniz. Unutmayın o eşsiz geceyi daha da unutulmaz hale getirecek şeylerden biri de zevkinize uygun seçtiğiniz düğün müzikleri olacak.

Eğer siz de tekne düğünü yapacaksanız, vakit kaybetmeden firma sayfalarımızdaki, çift yorumlarına göz atabilir, firma görsellerini inceleyebilirsiniz. Firmaların verdikleri hizmetleri detaylıca araştırarak, dilediğiniz firmadan bir tıkla randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back To Top